ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
27
28
1
2
3
12:00 AM - Programma jeugd.
12:00 AM - Programma senioren.
6
7
8
9
12:00 AM - Programma senioren 18+, 30+ en 35+.
12:00 AM - Programma jeugd.
12:15 AM - Programma senioren.
13
14
15
16
17
12:00 AM - Programma jeugd.
12:00 AM - Programma senioren.
20
21
22
23
24
12:00 AM - Programma jeugd.
12:00 AM - Programma senioren.
27
28
29
30
12:00 AM - Programma senioren 18+,30+ en 35+.
12:00 AM - Programma jeugd.
12:00 AM - Programma senioren.
Competitie programma jeugd Aanvang Teisterbanders JO18-1 Be Ready JO18-1 14:00 Be Ready JO15-1 RKDVC JO15-2 14:00 Be Ready JO14-1 Dongen JO14-1 11:30 Lekvogels JO13-1 Be...
Competitie programma senioren Aanvang Bavel 1 Be Ready 1 14:30 Terheijden 3 Be Ready 2 10:30 Be Ready 3 DIA 4 11:00 Be Ready 4...
Waar SCO 35+2 Be Ready 35+1 ALMKERK Be Ready 35+1 Dussense Boys 35+1 ALMKERK FC Right-Oh 35+2 Be Ready 35+1 ALMKERK Be Ready...
Competitie programma jeugd Aanvang Be Ready JO18-1 De Alblas JO18-1 14:00 DESK JO15-1 Be Ready JO15-1 11:45 Bavel JO14-3 Be Ready JO14-1 09:00 Be Ready...
Competitie programma senioren Aanvang Be Ready 1 Waspik 1 14:30 Be Ready 2 Dongen 2 12:00 Baronie 2 Be Ready 3 12:00 PCP...
Competitie programma jeugd Aanvang Uchta JO18-1 Be Ready JO18-1 14:30 Be Ready JO15-1 Waspik JO15-1 14:00 Be Ready JO14-1 DESK JO14-2 11:30 Hardinxveld...
Competitie programma senioren Aanvang SC Emma 1 Be Ready 1 14:00 UVV'40 2 Be Ready 2 09:45 Be Ready 3 RFC 2 11:00...
Competitie programma jeugd Aanvang Lekvogels JO13-1 Be Ready JO13-1 10:15 Be Ready JO12-1 Woudrichem JO12-1 10:00 Be...
Competitie programma senioren Aanvang Be Ready 1 Terheijden 1 14:30 Be Ready 2 Bavel 3 12:00 SC Emma 3 Be Ready 3 13:00...
Waar SCO 35+2 Be Ready 35+1 DUSSEN Be Ready 35+1 FC Right-Oh 35+2 DUSSEN Almkerk 35+1 Be Ready 35+1 DUSSEN Be Ready 35+1...
Competitie programma jeugd Aanvang IFC JO18-1 Be Ready JO18-1 10:45 Be Ready JO15-1 Baronie JO15-4 14:00 Be Ready JO14-1 FC Tilburg JO14-1 11:30 Kozakken Boys...
Competitie programma senioren Aanvang SV Reeshof 1 Be Ready 1 14:30 TVC Breda 2 Be Ready 2 11:00 Be Ready 3 Dongen 3...