NL-Doet 2025 bij Be-Ready
Zaterdag 15 maart was de Nationale NL-Doet-dag en ook v.v. Be-Ready deed hieraan mee.
Onze doelstelling was om de bestaande speeltuin veiliger te maken door aanbrengen van rubber tegels. Voordat we dit konden doen hadden we professionele hulp, die op vrijwillige basis de voorbereiding van deze werkzaamheden hadden gedaan.
Uiteraard was dit niet de enige klus die gedaan moesten worden. Zo werden de dug-outs gereinigd, het vangnet opnieuw vastgemaakt, de dakgoten en diverse ruimtes schoongemaakt en diverse zaken van het dak verwijderd.
Zoals in vrijwel alle eerdere edities van deze dag was de opkomst van onze vrijwilligers weer enorm, maar wij willen toch de mensen bedanken die speciaal voor NL-Doet zijn gekomen en in het bijzonder de vrijwilligers die de speeltuinklus hadden voorbereid.
Bedankt namens de NL-Doet commissie









NL-Doet 2025 bij Be-Ready Meer lezen »