Nieuwe trainer volgend seizoen

Frans Ceton is met ingang van volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van het naar de 4e klasse degraderende Be Ready. De 49-jarige Ceton volgt Jurgen Havermans op, die naar UNA vertrekt.
 
Frans Ceton komt over van zaterdag 2de klasser Grc’14 en was eerder ook trainer van Vv Rijen, Vv Seolto, Olympia ‘60 en sv Capelle en SVW. Hij tekent in Hank voor 2 seizoenen. 
De TC en bestuur van Be Ready zijn blij met de komst van Ceton. “Met Frans halen we een enthousiaste, ervaren en gedreven trainer in huis.”

Nieuwe trainer volgend seizoen Meer lezen »

Even voorstellen ……… onze vertrouwenspersoon

Hallo! Mijn naam is Carianne Leeggangers. Ik ben de vertrouwenspersoon van vv Be-Ready.
Zelf ben ik al best wat jaartjes bij de club betrokken. Ik ben bij de meisjes begonnen met voetbal, heb later bij de dames 1 gespeeld en voetbal nu nog bij dames 30+. Zelf voel ik me nauw betrokken bij de club, waar tevens ook mijn man en 2 zoons spelen. Ik ben hier dan ook wekelijks te vinden. Op het veld, achter de bar van de kantine, langs de lijn kijkend naar een wedstrijd of aan de andere kant van de bar om onze overwinningen te vieren!

Laten we er met elkaar voor zorgen dat het elke dag weer mooi is om bij vv Be-Ready betrokken te zijn.
Loop je toch tegen zaken aan waar jij je niet prettig bij voelt of heb je vragen/zorgen waarmee je liever niet bij je eigen team of trainer/leider wilt aankloppen? Neem dan gerust contact met mij op.
Je kunt me bereiken via mail: vertrouwenspersoon@be-ready.nl
Het contact is geheel vertrouwelijk.

Even voorstellen ……… onze vertrouwenspersoon Meer lezen »

Scroll naar boven